A’dan Z’ye İK'ya dair her şey bu zirvede!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi 11-12 Mart’ta Albert Long Hall’de!

64 yıllık köklü geçmişi ile Türkiye’nin en eski ve en büyük öğrenci kariyer kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından 11-12 Mart’ta Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi’nin ilki düzenleniyor.

Korn Ferry International danışmanlığında, Turkcell ana sponsorluğunda düzenlenen zirve İK’da kariyer hedefleyen üniversite öğrencilerine ve yeni mezunlara sesleniyor. Profesyonel İK’cıların da verim alacağı, İK ile ilgili akıllardaki tüm soruları cevaplamayı hedefleyen Humanspire’da A’dan Z’ye İnsan Kaynakları konuşulacak. İK’nın fonksiyonları ve İK’da trend konular farklı sektör ve farklı şirketlerden alanında uzman,25 başarılı isim tarafından işlenecek.

Oturumların konu başlıkları arasında: İşe Alım, İşveren Markası,Dijital İK, Yetenek Yönetimi, Wellbeing, Diversity&Inclusion, İK’nın Stratejik Kararlardaki Rolü, Eğitim&Gelişim, Globalleşme Sürecinde İK ve Yapay Zeka gibi ilgi çekici konular yer alıyor.

Zirveye Seyfettin Sağlam (İş Destekten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Turkcell), Tankut Turnaoğlu (CEO, P&G Türkiye), Nilgün Langenberg (Office Managing Director, Korn Ferry), İdil Türkmenoğlu (Başkan Yardımcısı, BOYNER), Genco Orkun Genç,(Enterprise Relationship Manager, South Eastern Europe LinkedIn), Bilgehan Ergenekon Bilen (CHRO, P&G), Canan Karacan (CHRO, Loreal), Esra Gaon(İK Direktörü, Microsoft), Tuba Köseoğlu Okçu (CHRO, Hürriyet) ve Özgür Demirtaş (Sabancı Üniversitesi) konuşmacı olarak katılacaklar.

 

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için : humanspire.buik.net